Вручення дипломів бакалавра випускникам заочної та заочно-дистанційної форми навчання

30 Травня, 2012

30 травня 2012 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів  бакалавра випускникам заочної  та заочно-дистанційної форми навчання   Київського університету права НАН України.
     Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
     З привітанням до випускників звернувся ректор університету, професор, Заслужений юрист  України Ю.Л. Бошицький, який сердечно привітав випускників з цією значною подією, побажав випускникам  успіху, професійних здобутків та закликав не зупинятися на досягнутому, оскільки  саме вимоги сучасного життя роблять актуальнішим головний принцип сучасності: освіта протягом усього життя. Ю.Л.Бошицький побажав випускникам дотримуватися принципів університету, які можна висловити такими словами: порядність, працездатність, професіоналізм, патріотизм.

Серед почесних гостей церемонії вручення дипломів були: Дурдинець Василь Васильович – Радник Міністерства внутрішніх справ України, Генерал внутрішньої служби України, екс-Прем’єр–міністр України, заслужений юрист України, Почесний доктор КУП НАНУ, Кармазін Юрій Анатолійович – Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, Почесний доктор КУП НАНУ, Оніщук Микола Васильович – Міністр юстиції України  2007-2010 рр., Президент Інституту правової політики, доктор юридичних наук, Почесний доктор КУП НАНУ, Сєдих Юрій Іванович – Президент Товариства «Україна-Болгарія», член Національної спілки журналістів України, Почесний доктор КУП НАНУ, Тамаш Гайгато – Другий секретар посольства Угорщини в Україні, Єрьоменко Катерина Валеріївна – декан юридичного факультету Російського державного інституту інтелектуальної власності, кандидат юридичних наук, Фліссак Максим Ярославович – Начальник управління корпоративного бізнесу банку «Хрещатик».
     Випускники  висловили глибоку подяку і шану всьому колективу університету  за їх самовіддану працю, високий професіоналізм та побажали подальшої невичерпної творчої енергії, натхненного пошуку на ниві освітянської діяльності.
     Цього року диплом бакалавра заочної форми навчання  одержали 144 випускника, з них: 127 випускників   заочної форми навчання та 17 випускників заочно-дистанційної форми навчання.

10 випускників  КУП НАНУ одержали диплом з відзнакою та пам’ятний подарунок  «Вибрані твори Василенка М.П. в 3-х томах». В коментарях до цього подарунку, ректор нагадав, що Василенко Микола Прокопович – видатний український історик, політичний та громадський діяч, правознавець та другий президент Української академії наук, під егідою якої нині функціонує наш університет.

Під час церемонії вручення дипломів також відбулася ще одна урочиста подія: підписання договору про співпрацю між    Російським   державним інститутом інтелектуальної власності та Київським університетом права НАН України.  Представник Російського РДІІВ Єрьоменко К.В. висловила слова подяки  та надію на плідну співпрацю з
університетом.

Завершилися урочисті збори традиційним фото на згадку.