Вручення дипломів першому випуску магістрів факультету міжнародних відносин

5 Березня, 2013

1 березня 2013 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів факультету міжнародних відносин. В Університеті вручення дипломів магістрам – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків  роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли 14 магістрантам  вручили заповітні дипломи. Визначною цьогорічна подія стала ще й тому, що на факультеті міжнародних відносин випуск магістрів на базі ОКР бакалавр відбувся вперше.
     Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
    На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, Заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України Ю.Л. Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті. «У цей радісний день щиросердечно вітаю Вас з успішним закінченням рідного для нас університету. Хай доля щедро дарує Вам, дорогі друзі, плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху, додасть наснаги для написання нових сторінок історії Вашого життя, історії Вашої родини, історії  нашого університет. Саме від вас тепер залежить майбутнє нашої держави, її престиж і визнання на міжнародній арені», – зауважив ректор.
     Щирі слова привітання пролунали від декана факультету міжнародних відносин, кандидата юридичних наук, доцента М.О.Дей. Вона привітала випускників з початком нового етапу їх життя та побажала їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та  реалізації планів і задумів. На останок додала, що сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника факультету міжнародних відносин Київського університету права НАН України залишається для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини КУП НАНУ.

Проректор з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент О.В.Чернецька висловила сподівання, що наші випускники в майбутньому – це професіонали, які здатні критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення в інтересах людини та суспільства, також побажала випускникам творчої  наснаги, доброго здоров’я, життєвих гараздів і нових звершень, цікавих відкриттів та процвітання
     Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П.Левківська зазначила, що: «У різні куточки світу розведуть Вас життєві дороги. Впевнена, що кожен з Вас не раз подумки повернеться до своєї Альма-матер. Спогади про перший іспит, студентське кохання, захист магістерської роботи святковим мереживом завжди будуть зринати у пам’яті. Адже саме у стінах університету гартувалася воля до перемоги над собою, удосконалювалися вміння мислити й аналізувати, радіти сходу сонця і милуватися надвечірніми Стожарами».
     З вітальним словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи КУП НАН України, кандидат юридичних наук, доцент М.В. Глух, яка побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття. Свій виступ проректор з науково-педагогічної роботи закінчила словами Ліни Костенко:

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт

З вітальним словом звернулась до випускників завідувач кафедри іноземних мов В.І.Крепіль, побажавши, щоб ці роки залишились гарним спогадом в їхніх серцях, а на майбутнє — створити гарні сім’ї, не зупинятися на досягнутому, поповнювати свої знання і пам’ятати, що головне у житті — залишатися людиною.
     Щирою була подяка професорсько-викладацькому складу факультету міжнародних відносин від батьків випускників, а також і від самих випускників.
Від імені випускників подякували керівництву та викладачам за їх святу, подвижницьку місію, неоціненний вклад у підготовку талановитих фахівців, прищеплення жаги до знань випускники Київського університету права НАН України Данилюк Я.В. та Шумеляк К.А.

Наказ по університету  про присвоєння студентам кваліфікації «Юрист-міжнародник» та «перекладач» за спеціальністю «Міжнародне право» та відрахування їх зі складу студентів VІ курсу факультету міжнародних відносин оголосила декан факультету міжнародних відносин Дей М.О.
      Дипломи магістра  вручено випускникам під щирі оплески присутніх.
    Цього року диплом «магістра» одержали 14 випускники, шестеро з них одержали диплом з «відзнакою». Приємною несподіванкою для випускників став пам’ятний подарунок – диск з фотографіями зробленими під час захисту магістерських робіт.

Шановні випускники! Вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свою alma mater, у стінах якої ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому!