Вручення дипломів першому випуску магістрів спільної програми з варненським вільним університетом ім.Чорноризця Храбра (Varna Free University, Болгарія)

17 Травня, 2013

16 травня 2013 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів „магістра” студентам КУП НАНУ, які навчалися за програмою подвійного диплома. Випускниками Варненського вільного університету ім.Чорноризця Храбра (Varna Free University, Болгарія) стали Гавронська Ілона, Данилюк Ярослава, Решетар Ніна, Тулба Катерина, Шумеляк Христина.
     Визначною, цьогорічна подія вручення дипломів, стала тому, що дана програма є результатом наполегливої та плідної діяльності двох провідних університетів – Київського університету права НАНУ та Varna Free University, а також те що перші випускники програми отримали Диплом магістра та EUROPEAN DIPLOMA SUPPLEMENT за програмою «Право Європейського союзу й безпека».

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

На урочистих зборах, ректор КУП НАНУ  професор, Заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України Ю.Л. Бошицький подякував всім присутнім, що завітали на свято, та поінформував, що вручення дипломів європейським ВНЗ – логічне продовження дружби і співпраці між університетами України та ЄС. Ректор висловив вдячність Посольству Болгарії в Україні за підтримку проекту. Він також відзначив старанність та цілеспрямованість студентів КУП НАНУ, які навчалися за спільною програмою, та зауважив що своєю роботою випускники сприятимуть співпраці та розширенню контактів між нашими країнами.

На останок ректор висловив сподівання, що майбутні студенти з України та Болгарії будуть успішні в навчанні за цією програмою і надалі. Ця програма – реальний внесок КУП НАНУ в інтернаціоналізацію освіти, яка багато в чому зумовлює конкурентоспроможність випускників і може вивести освіту в країні на принципово новий рівень, що так необхідно зараз.
     Щирі слова привітання пролунали від координатора даного проекту, декана факультету міжнародних відносин, кандидата юридичних наук, доцента М.О.Дей. Вона привітала випускників з початком нового етапу їх життя та побажала їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та  реалізації планів і задумів.
     Декан юридичного факультету Varna Free University, Петро Христов, зазначив, що “сьогодні ми даємо путівку в життя першим випускникам Спільної україно-болгарської магістерської програми. Ми впевнені, що молоді спеціалісти на практиці доведуть свій високий фаховий рівень”, і побажав магістрам гарного старту й успішної цікавої роботи.

Дипломи магістра  вручено випускникам під щирі оплески присутніх.
     Приємною несподіванкою для випускників став пам’ятний подарунок – збірник ліричних віршів відомої болгарської письменниці Лиляни Стефанової «ДУШИТЕ НИ СА ЗАЕДНО».

Шановні випускники!
Вітаємо вас з отриманням дипломів!
Пам’ятайте свою alma mater, у стінах якої ви провели кращі роки
студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому!