Вручення дипломів спеціаліста випускникам заочної та заочно-дистанційної форми навчання

30 Травня, 2012

30 травня 2012 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів  спеціаліста випускникам заочної   та заочно-дистанційної форми навчання  Київського університету права НАН України.
     З привітанням до випускників звернувся ректор університету , професор, Заслужений юрист  України Ю.Л.Бошицький. Ректор сердечно привітав випускників з цією значною подією, побажав випускникам   успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпності сил, завзяття, та висловив впевненість, що випускники  Київського університету права НАН України  займуть своє чільне місце на ринку правничої професійної праці й сприятимуть  забезпеченню верховенства права в Україні.

Серед почесних гостей церемонії вручення дипломів були: Дурдинець Василь Васильович – Радник Міністерства внутрішніх справ України, Генерал внутрішньої служби України, екс-Прем’єр–міністр України, заслужений юрист України, Почесний доктор КУП НАНУ, Кармазін Юрій Анатолійович – Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, Почесний доктор КУП НАНУ, Оніщук Микола Васильович – Міністр юстиції України  2007-2010 рр., Президент Інституту правової політики, доктор юридичних наук, Почесний доктор КУП НАНУ, Сєдих Юрій Іванович – Президент Товариства «Україна-Болгарія», член Національної спілки журналістів України, Почесний доктор КУП НАНУ, Тамаш Гайгато – Другий секретар посольства Угорщини в Україні, Єрьоменко Катерина Валеріївна – декан юридичного факультету Російського державного інституту інтелектуальної власності, кандидат юридичних наук, Фліссак Максим Ярославович – Начальник управління корпоративного бізнесу банку «Хрещатик».
     Дипломи спеціаліста  вручав випускникам ректор Ю.Л.Бошицький, з добрими побажаннями, з надією й вірою у їх плідну  співпрацю з університетом.

Цього року дипломи спеціаліста отримали 201  випускник заочної та 11 випускників заочно-дистанційної форми навчання, з них – 34 дипломи з відзнакою.

Від студентів слова  вдячності ректору, викладачам та  співробітникам університету висловів  студент заочної форми навчання  Нікітін Андрій.

Сьогодні , коли вектор сучасної політики і стратегії держави спрямовано на подальший розвиток національної системи вищої освіти, грунтовна фахова підготовка, активна громадянська позиція дозволяють випускникам Київського університету права НАН України конкурувати із випускниками провідних юридичних факультетів вищих навчальних закладів України.

Завершилися урочисті збори традиційним фото на згадку.