Вручення дипломів випускникам КУП НАН України відділення післядипломної освіти та аспірантури

17 Лютого, 2012

17 лютого 2012 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам заочної  та заочно-дистанційної форми навчання відділення післядипломної освіти та аспірантури Київського університету права НАН України.
     Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
     З привітанням до випускників звернувся ректор університету, Заслужений юрист  України, професор Ю.Л. Бошицький. Ректор сердечно привітав випускників з цією значною подією, побажав випускникам  успіху, професійних здобутків та закликав не зупинятися на досягнутому, оскільки  саме вимоги сучасного життя роблять все актуальнішим головний принцип сучасності: освіта протягом усього життя. Ю.Л. Бошицький висловив надію, що кагорта молодих фахівців-юристів, мобілізуючи та інтегруючи їх внутрішні ресурси, продовжить своє навчання в аспірантурі та магістратурі нашого університету.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з навчально-методичної роботи КУП НАН України, кандидат юридичних наук М.В. Глух, яка побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії, завзяття, та висловила впевненість, що випускники  Київського університету права НАН  займуть своє чільне місце на ринку правничої професійної праці й сприятимуть  забезпеченню верховенства права в Україні.
     Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П. Левківська подякувала вступникам за їх активну участь у благодійній акції «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», яка передбачає турботу про дітей-сиріт, а також побажала випускникам активної життєвої позиції, впевненості в собі, творчої наснаги та невичерпного оптимізму.
  Завідувач відділення дистанційного навчання Б.С. Кушнір запевнив аудиторію, що за високими інформаційними технологіями, що використовуються у Київському університеті права НАН України, велике майбутнє, адже вони дають змогу одержати юридичну освіту за допомогою персонального комп’ютера через всесвітню мережу Internet.

Чимало теплих слів висловили  представники професорсько-викладацького складу університету, зокрема:   завідувач кафедри цивільного та трудового права, кандидат юридичних наук О.І. Мацегорін, завідувач кафедри господарського права та процесу, кандидат юридичних наук С.І. Бевз,  доцент кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук Т.І. Тарахонич. Викладачі висловили  сподівання, що випускники  назавжди збережуть у своєму серці те тепло, яке надав університет за період навчання, а отримані знання – стануть запорукою майбутніх успіхів.
     Випускники  висловили глибоку подяку і шану всьому колективу університету  за їх самовіддану працю, високий професіоналізм та побажали подальшої невичерпної творчої енергії, натхненного пошуку на ниві освітянської діяльності.

Наказ по університету  про присвоєння студентам кваліфікації «Юрист» за спеціальністю «Правознавство» та відрахування їх зі складу студентів VІ курсу відділення післядипломної освіти та аспірантури оголосила завідувач відділення  Н.І. Авраменко.

Дипломи спеціаліста  вручав випускникам, під щирі оплески присутніх, ректор
 Ю.Л. Бошицький, з добрими побажаннями, з надією й вірою у їх плідну  співпрацю з університетом.
     Цього року диплом «спеціаліста» одержали 114 випускників, з них: 89 випускників   заочної форми навчання та 25 випускників заочно-дистанційної форми навчання.

15 випускників  КУП НАНУ одержали диплом з «відзнакою» та пам’ятний подарунок – «16 Шедеврів класичної музики від Київського університету права».

Самовіддана натхненна праця кожного – хай стане вагомим внеском у справі розквіту та оновлення держави.

Завершилися урочисті збори традиційним фотографуванням на згадку.

Матеріал підготувала завідувач відділення  Н.І.Авраменко