Вручення дипломів випускникам Київського університету права

30 Червня, 2011

30 червня 2011 р. у Великій залі Київської обласної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів державного зразка випускникам Київського університету права НАН України освітньо-кваліфікаційного рівнів магістр та спеціаліст.

На церемонію вручення дипломів випускникам університету були запрошені поважні гості – представники провідних наукових установ, органів державної влади та духовенства з якими університет тісно співпрацює.

Звертаючись до випускників із вступною промовою ректор університету, професор, Заслужений юрист України,  Заступник  Голови Союзу юристів України Юрій Ладиславович Бошицький зазначив, що вручення дипломів поза межами університету, вже стало доброю традицією та урочистою подією. Більше того, символічним є той факт, що путівку в професійне життя наші випускники отримали одночасно з святкуванням 15-річчя  прийняття Конституції України та Днем молоді.

Почесна президія свята

Слід також наголосити на тому, що в Київському університеті права НАН України це перший випуск спеціалістів зі спеціальності «Міжнародне право». Вдвічі приємно, що це випускники Київського університету права НАН України, які мають сформовану іншомовну компетенцію та є конкурентоспроможними на міжнародному ринку праці.

Почесні гості свята

Хочеться зазначити, що Київський університет права Національної академії наук України зміг забезпечити регіональний ринок праці висококваліфікованими кадрами, здатними на належному рівні здійснювати захист прав і свобод людини у галузі міжнародного права, зорієнтованих на представлення інтересів фізичних та юридичних осіб у міжнародних організаціях, які готові здійснювати систему правових дій у відносинах між державами, та надавати правову допомогу іноземним громадянам, банкам, інвесторам  у складанні відповідних правових документів.

Їхнє високе покликання – працювати на благо держави з метою покращення міжнародних відносин в юриспруденції. Наші випускники є показником плідної праці всього професорсько-викладацького складу, вони є втіленням наших мрій про компетентнісного випускника вишу, який здатен діяти в будь-яких професійних ситуаціях.

Багато теплих слів і побажань випускникам університету було висловлено шановними гостями урочистої церемонії вручення дипломів, зокрема: почесним ректором КУП НАН України, академіком, директором Інституту держави і права ім.В.М.Корецького НАН України Ю.С.Шемшученком; заступником керівника Апарату  Київської обласної державної адміністрації  Р.М.Гусєвим, заступником голови Союзу Юристів України К.П. Коваль, Президентом Товариства „Україна – Болгарія”,  Член Національної Спілки журналістів України, професором Ю.І.Сєдих, Помічником міністра юстиції України, к.ю.н., Заслуженим юристом України Л.М.Горбуновою та іншими почесними гостями, серед яких були: Корогодський Є.Е. –  начальник відділу по роботі з небанківськими фінансовими установами банку «Хрещатик» ; Кудряченко А.І. – Директор Інституту європейських досліджень,  доктор історичних наук, профессор; Оніщук М.В.  – Президент Інституту правової політики, Міністр юстиції України 2007 – 2010 рр. , Дімітар Владіміров  Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні; Веселін Узунов – Перший секретар Посольства Республіки Болгарія в Україні; Арнольд Варенвальд – професор, консультант по міжнародному праву із Мюнхена; Костицький В.В. – Голова національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, доктор юридичних наук, профессор; Заєць О.В. – директор інституту релігійної свободи; Шишковський – Преосвященіший іларій , Єпископ Макарівський, вікарій Київської митрополії; Турський В.М. – Голова Всеукраїнської благодійної організації інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини», Заслужений юрист України, адвокат.

Побажання випускникам

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма, організована Культурно-розважальним центром Київського університету права НАН України. Чудовим подарунком для всіх присутніх стали виступи Заслужених артисток України Ольги Чубаревої та Інеш Кдирової.

Концертна програма

Насичену святкову програму продовжували виступи найкращих вокалістів університету. Усіх присутніх своїми чудовими піснями радували лауреати багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, керівник студії вокалу університету Крістіна Сафонова, вокальний колектив «Філомена» та студентка Рівненського інституту КУП НАНУ Юлія Сіончук.

Традиційно, випускників та гостей Університету вокальною композицією привітала викладач кафедри іноземних мов Шпаченко В.П. Уклінною подякою усім викладачам і працівникам навіки рідного університету став вокальний подарунок від випускниць магістратури дуету «Купава» Євгенії Біржакової та Анни Перепелюк.

Диплом державного зразка Київського університету права НАН України – шлях до успішної кар’єри, це щороку доводять випускники університету, які по завершенні навчання працюють в державних і правоохоронних органах, в сфері ринкової економіки та науковій сфері. Всі сили, знання та професіоналізм професорсько-викладацького складу Університету спрямовані на те, щоб його випускники були найкращими – високопрофесійними фахівцями своєї справи, українською елітою.

Церемонія вручення

Відеорепортаж зі свята:http://www.youtube.com/watch?v=PF3bpPwBonw

ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!
 Колектив Київського університету права НАН України вітає Вас з нагоди отримання вищої юридичної освіти.

Засадничі знання, отримані в нашому університеті мають стати дороговказом та повноцінною основою Вашої професійної діяльності,
задля утвердження цінностей та ідеалів ПРАВА. Нехай Ваша наполеглива праця утверджує нашу державність,
 свободи і права людини та громадянина.

Ми пам’ятаємо Вас, радіємо Вашим успіхам, пишаємося Вашими досягненнями,
 а двері Університету завжди залишаються відкритими для своїх випускників!

Фото на згадку