Вручення дипломів випускникам Київського університету права НАН України у м. Кіровограді

11 Червня, 2012

9 червня 2012 року  відбулося вручення дипломів бакалаврам та спеціалістам заочної форми навчання напряму підготовки «Правознавство», Київського університету права НАН України, які навчалися у м. Кіровограді. Усього отримали дипломи 68 студентів (47 – ОКР «бакалавр» та 21 – ОКР «спеціаліст»).
     Церемонія відбулася у залі Кіровоградської обласної філармонії.
     Київський університет права НАН України представляла делегація у складі: ректора, професора, Заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України Ю.Л. Бошицького, проректора з навчально-методичної роботи, к.ю.н., доцента М.В. Глух, завідувача кафедри кримінального права та процесу к.ю.н., доцента З.А. Тростюк, доцента кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н. Б.Л. Ващук, викладача кафедри кримінального права та процесу І.М. Бокоча, президента студентського самоврядування О. Малюка та екс-президента студентського самоврядування, Юриста року 2011 М. Осядлої.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, Заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України Ю.Л. Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності. Випускники 2012 року пройшли фахову підготовку в університеті відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що були впроваджені у навчальний процес упродовж останнього навчального року. Крім цього, ректор відзначив, що цінність підготовки спеціалістів у м. Кіровограді полягає у тому, що студенти мали можливість отримати якісну освіту у рідному місті. Саме це дало можливість забезпечити підготовку Київським університетом права НАН України висококваліфікованих спеціалістів для Кіровоградщини, які є показником плідної праці всього професорсько-викладацького складу, втіленням мрій про компетентнісного випускника Університету, який здатен діяти в будь-яких професійних ситуаціях.

Крім цього, до випускників з вітальним словом звернулися голова Кіровоградської обласної ради М. Ковальчук, екс-директор Кіровоградського інституту розвитку людини “Україна”, к.філософ.н. О.М. Барно, голова спілки підприємців малого та середнього бізнесу м. Кіровограда О.В. Надутенко.
     Від імені випускників подякував керівництву та викладачам за їх святу, подвижницьку місію, неоціненний вклад у підготовку талановитих фахівців, прищеплення жаги до знань випускник Київського університету права НАН України С.М. Подорожній.
     Почесну місію вручення дипломів випускникам університету здійснили ректор КУП НАНУ Ю.Л. Бошицький та голова Кіровоградської обласної ради М. Ковальчук.

Бажаємо випускникам удачі, особистого щастя, успіхів на професійній ниві, нових звершень та самореалізації. Нехай здобуті знання сприятимуть досягненню поставленої мети.

Матеріал підготувала
З.А,Тростюк