Вручення дипломів випускникам відділення післядипломної освіти та аспірантури

15 Лютого, 2013

15 лютого 2013 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам заочної  та заочно-дистанційної форми навчання відділення післядипломної освіти та аспірантури.
     Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
     Проректор з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент О.В.Чернецька відкрила урочисту церемонію та привітала випускників з цією значною подією. Олена Василівна висловила сподівання, що наші випускники в майбутньому- це правознавці-професіонали, які здатні крититчно мислити, приймати гідні та сраведливі рішення в інтересах людини та суспільства. Проректор зачитала слова-привітання  випускникам від ректора, професора Ю.Л.Бошицького (який на той час перебував у відрядженні).
     З вітальним словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи КУП НАН України, кандидат юридичних наук, доцент М.В. Глух, яка побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії, завзяття, та висловила впевненість, що випускники  Київського університету права НАН  займуть своє чільне місце на ринку правничої професійної праці й сприятимуть  забезпеченню верховенства права в Україні.

Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П.Левківська подякувала вступникам за їх активну участь у благодійній акції «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», яка передбачає турботу про дітей-сиріт, а також побажала випускникам активної життєвої позиції, впевненості в собі, творчої наснаги та невичерпного оптимізму.
     З привітальною промовою до випусників звернувся проректор з адміністративно-господарської роботи В.О.Бойко, який подякував студентам-випускникам за їх  плідну співпрацю з університетом і висловив сподівання на встановлення взаємовигідного партнерства.

Завідувач відділення дистанційного навчання Б.С.Кушнір запевнив аудиторію, що за високими інформаційними технологіями, що використовуються у Київському університеті права НАН України, велике майбутнє, адже вони дають змогу одержати юридичну освіту за допомогою персонального комп’ютера через всесвітню мережу Internet.
     Чимало теплих слів висловили  представники професорсько-викладацького складу університету, зокрема:   завідувач кафедри теорії та історії держави і права, кандидат історичних наук В.М.Іванов, завідувач кафедри господарського права та процесу, кандидат юридичних наук С.І.Бевз. Викладачі висловили  сподівання, що випускники  назавжди збережуть у своєму серці те тепло, яке надав університет за період навчання, а отримані знання – стануть запорукою майбутніх успіхів.

Випускники  висловили глибоку подяку і шану всьому колективу університету  за їх самовіддану працю, високий професіоналізм та побажали подальшої невичерпної творчої енергії, натхненного пошуку на ниві освітянської діяльності.
     Наказ по університету  про присвоєння студентам кваліфікації «Юрист» за спеціальністю «Правознавство» та відрахування їх зі складу студентів VІ курсу відділення післядипломної освіти та аспірантури оголосила завідувач відділення  Н.І.Авраменко.

Дипломи спеціаліста  вручено випускникам під щирі оплески присутніх.

Цього року диплом «спеціаліста» одержали 64 випускники, з них: 47 випускників   заочної форми навчання та 17 випускників заочно-дистанційної форми навчання.

Одинадцять випускників  КУП НАНУ одержали диплом з «відзнакою» та пам’ятний подарунок – «17 Шедеврів класичних арій від Київського університету права».

Завершилися урочисті збори традиційним фотографуванням на згадку.

Матеріал підготувала
 завідувач відділення  Н.І.Авраменко