Вручення дипломів випускникам відділення післядипломної освіти Ужгородського інституту КУП НАН України

30 Січня, 2012

Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам відділення післядипломної освіти відбулася в Ужгородському інституті КУП НАН України.
     «Сьогодення ставить перед українськими юристами складні завдання, а реалії життя актуалізують необхідність неперервного професійного зростання, постійного оновлення напрямів, змісту і форм навчання відповідно до потреб економічного та соціального розвитку України, становлення демократичного суспільства», – наголосив у своєму зверненні до випускників ректор університету, професор Ю.Л.Бошицький, побажавши дипломованим правникам формувати свою кар’єру на принципах соціальної справедливості, відповідальності, загальнолюдських цінностей.
     Підґрунтям високого попиту на здобуття другої вищої освіти  є необхідність постійного оновлення професійних знань фахівців. Висока мотивація, свідомий підхід та наполегливість у навчанні характеризують студентів відділення післядипломної освіти. Не є винятком і випускники цього року, підкреслила у своєму виступі директор Ужгородського інституту доц. Ващук О.М. Свідченням якісної підготовки випускників стало вручення дев’яти дипломів з відзнакою! Серед випускників, що їх отримали була  і староста курсу – Олена Гураль, яку нагороджено Почесною грамотою Київського університету права за значні досягнення у навчанні та активну суспільну роботу.

З напутнім словом до випускників звернувся також проф. Олексик Х.М. Jus est ars boni et aequi – «Право є мистецтвом добра та справедливості»! Керуватися саме цим принципом порадив професор випускникам у своєї фахової діяльності, зауваживши, що безумовно страшною є помилка лікаря у професійній діяльності, але більш суспільно небезпечною є помилка юриста, в результаті котрої можуть бути зіпсовані долі багатьох людей.