Вручення дипломів випускникам відділу післядипломної освіти та аспірантури

31 Березня, 2016

30 березня 2016 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам заочної та заочно-дистанційної форм навчання відділу післядипломної освіти та аспірантури.
    Радість та хвилювання випускників, теплі привітання, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості. Ректор Київського університету права НАНУ Ю.Л. Бошицький відкрив урочисту церемонію та привітав випускників з цією значною подією. Він побажав випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії, завзяття, а також висловив впевненість, що випускники продовжать навчання в аспірантурі Київського університету права НАН України.
    З вітальним словом до випускників звернувся завідувач кафедри цивільного і трудового права, доктор юридичних наук, професор, академік Академії правових наук України В.В. Луць, який відзначив, що результати державної атестації студентів у 2016 році, дають підставу визнати, що студенти, в цілому, показали достатній рівень сформованості знань, умінь та навичок, які відповідають вимогам освітньо-професійної програми підготовки спеціаліста. Він вислови сподівання, що наші випускники в майбутньому – це правознавці-професіонали, які здатні критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення в інтересах людини та суспільства.

Чимало теплих слів було у привітанні завідувача сектором інтелектуальної власності та інноваційних технологій кафедри цивільного та трудового права доктора юридичних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи Р.Б. Шишки. Він висловив сподівання, що випускники займуть своє чільне місце на ринку правничої професійної праці й сприятимуть забезпеченню верховенства права в Україні.
     Наказ по університету «Про видачу дипломів спеціаліста та відрахування випускників», у зв’язку з повним виконанням освітньо-професійної програми підготовки спеціаліста спеціальностей 7.03040101 «Правознавство», 7.03020201 «Міжнародне право» та на підставі рішення екзаменаційних комісій по присвоєнню кваліфікації юриста, юриста-міжнародника, оголосила завідувач відділу післядипломної освіти та аспірантури, доктор юридичних наук, професор Л.Л. Кінащук.
     Дипломи спеціаліста вручено випускникам під щирі оплески присутніх.
     Цього року диплом «спеціаліста» одержали 60 випускників КУП НАНУ, 8 випускників одержали диплом з «відзнакою».

Система післядипломної освіти – це організаційна та функціональна єдність взаємоузгоджених навчальних складових, явищ та процесів, спрямованих на забезпечення безперервності навчання (освіти в продовж життя), яка передбачає зростання та удосконалення освітнього рівня та фахової підготовки громадян відповідно до потреб особи, суспільства та держави.

Політика у сфері післядипломної освіти ґрунтується на принципах: доступності та добровільності здобуття післядипломної освіти громадянами впродовж життя; вільного вибору напряму навчання та спеціальності; безперервності та наступності процесу післядипломної освіти; цілеспрямованості, динамічності, прогностичності системи післядипломної освіти; науковості, технологічності і перспективності післядипломної освіти; інтеграції системи післядипломної освіти України у світову систему освіти впродовж життя; державної підтримки системи післядипломної освіти; конкурентноздатності і прозорості при визначенні і реалізації пріоритетних напрямів розвитку системи післядипломної освіти.

завідувач відділу післядипломної освіти та аспірантури,
 доктор юридичних наук,
 професор Л.Л. Кінащук