Вручення сертифікатів випускникам відділення довузівської підготовки та працевлаштування

5 Липня, 2011

1 липня 2011 року о 10.00 у приміщенні Київського університету права Національної академії наук України відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам відділення довузівської підготовки та працевлаштування. На церемонії були присутні: проректор з наукової роботи О.В. Чернецька, проректор з навчально-методичної роботи М.В.Глух, завідувач відділення міжнародного права М.О.Дей та завідувач відділення довузівської підготовки та працевлаштування Ю.М.Прокопчук.
     «Велика честь і величезна відповідальність – бути юристом, адже забезпечення прав та свобод кожного громадянина, зростання правової держави, розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від вас – майбутніх суддів, адвокатів, нотаріусів, юрист-консультантів, працівників правоохоронних органів, вчених-правників», – з такими привітальними словами виступила проректор з навчально-методичної роботи М.В.Глух та побажала випускникам відділення довузівської підготовки та працевлаштування терпіння та наснаги на навчальній ниві, не пориваючи зв’язки з університетом.

Сертифікати випускникам відділення вручила проректор з наукової роботи О.В. Чернецька, побажавши їм стати в майбутньому вірними служителями Феміди.
     Завідувач відділення довузівської підготовки та працевлаштування Ю.М. Прокопчук  побажала майбутнім юристам бути справедливими, оскільки, латинське “юрис” – означає не тільки “право”, але й “справедливість”, а для юристів – це символ верховенства права.

Після церемонії вручення випускники відділення довузівської підготовки та працевлаштування були запрошені до приймальної комісії для подачі документів на вступ до університету.