Вручення сертифікатів випускникам відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки КУП НАН України

4 Липня, 2012

2 липня 2012 року о 10.00 у приміщенні Київського університету права Національної академії наук України відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки. Ректор університету Ю.Л.Бошицький привітав випускників відділення із завершенням навчання на підготовчих курсах та ознайомив майбутніх абітурієнтів та їх батьків із цікавими фактами життя університету.

На церемонії вручення були присутні: проректор з наукової роботи О.В.Чернецька, проректор з навчально-методичної роботи М.В.Глух, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П.Левківська та завідувач відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки Ю.М.Прокопчук. Кожен із них привітав абітурієнтів із завершенням навчання у загальноосвітніх навчальних  закладах та побажали успіхів у новому дорослому житті.

«Велика честь і величезна відповідальність – бути юристом, адже забезпечення прав та свобод кожного громадянина, зростання правової держави, розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від вас – майбутніх суддів, адвокатів, нотаріусів, юрист-консультантів, працівників правоохоронних органів, вчених-правників», – з такими словами на завершення привітань виступив ректор Ю.Л. Бошицький та побажав випускникам відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки терпіння та наснаги на навчальній ниві, не пориваючи зв’язки з університетом.

Сертифікати випускникам відділення вручали ректор Ю,Л.Бошицький та завідувач відділення профорієнтаційної роботи та до вузівської підготовки Ю.М.Прокопчук, побажавши їм стати в майбутньому вірними служителями Феміди.

Після церемонії вручення випускники відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки були запрошені до приймальної комісії для подачі документів на вступ до університету.