Вшанування пам’яті творців української літератури XX століття

12 Вересня, 2021

12.09.2021 року Київський Університет права НАН України в рамках проекту «Інтелектуальна власність України: перлини сучасної літератури для студентської молоді» взяв участь в урочистому відкритті пам’ятної дошки, присвяченої творцям української літератури ХХ століття у місті Києві «Молодість мила – ти щастя моє».

На урочистостях будинку письменників «Роліт» зібралися учасники, які пісенним вітання нагадали про творчість Платона Майбороди та Андрія Малишка саме на цьому місце, де композитор і письменник створили десятки пісень, що створюють українську культуру і є культурною спадщиною нації.

«Роліт»  це будинок «Робітників літератури» ХХ століття, в якому в різні часи проживало більше сотні письменників, а також композиторів, художників і діячів мистецтва.

Під час зустрічі виступала проректор з наукової роботи КУП НАНУ Червякова О.В., яка відмітила та подякувала учасникам, організаторам, ініціаторам урочистого відкриття пам’ятної дошки, присвяченої творцям української літератури ХХ століття у місті Києві, зокрема, Тетяні Миколаївні Лебединської, яка є душею будинку письменників та ініціатором встановлення пам’ятної дошки під каштанами; голові Бюро «Освіта дорослих України» професору, Болтівцю Сергію Івановичу за чудову організацію ХХІІ Міжнародного тижня освіти дорослих в Україні, в програмі якої відбулося відкриття пам’ятної дошки, присвяченої творцям української літератури ХХ століття; представникам юридичної фірми «Городисський і Партнери», які виготовили, встановили пам’ятну дошку та прикрасили двір навколо каштанів.

Наприкінці зустрічі відбулося урочисте нагородження дипломами від Міжнародного Інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО за високовартісну суспільну працю з піднесення освіченості дорослих людей України і розвиток духовно-інтелектуальних можливостей українського суспільства і української держави активних учасників заходу, серед яких були працівники та випускники КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ