Вшанування пам’яті колишнього провідного Консула Генерального консульства Угорщини в Ужгороді

25 Квітня, 2016

Перебуваючи з робочим візитом у місті Ужгороді з метою проведення робочої наради зі співробітниками Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України, ректор університету, професор Юрій Бошицький мав можливість вшанувати пам’ять колишнього провідного Консула Генерального консульства Угорщини у місті  Ужгороді та залишити свої спогади про Яноша Вішкі, як людину надзвичайної доброти та  чуйності і висловив співчуття рідним та близьким на сторінках книги пам’яті.

За роки своєї праці, Я. Вішкі тісно співпрацював з Київським університетом права НАН України, всіляко підтримуючи студентів та професорсько-викладацький склад університету, які часто перебували у закордонних відрядженнях в Угорщині.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.