Вшанування пам’яті В.М. Корецького з нагоди 130-ї річниці від дня народження

19 Лютого, 2020

1

18 лютого 2020 року делегація Київського університету права НАН України відвідала Державний історико-меморіальний Лук’янівський заповідник міста Києва. З нагоди 130 річниці видатного українського юриста, засновника української школи міжнародного приватного і публічного права, першого директора Інституту держави і права НАН України академіка Володимира Михайловича Корецького, відбулося покладання квітів на його могилу.

Відданий науці, талановитий учений поєднував наукову роботу з практичною діяльністю у сфері міжнародного права. Володимир Михайлович входив до складу радянських делегацій на сесіях Генеральної Асамблеї ООН, брав участь у роботі низки міжнародних конференцій та комісій ООН. Був членом Постійної палати третейського суду (з 1957 року), у 1961–1970 роках – член та віце-президент Міжнародного суду ООН.

Його служіння Батьківщині, високий професіоналізм і працездатність є неперевершеним орієнтиром для сучасної університетської освіти, прикладом для сучасної студентської молоді.

Прес-Центр КУП НАНУ