Вступна кампанія КУП НАНУ набирає обертів!

7 Серпня, 2018

Шановні абітурієнти!

Київський університет права НАН України є державним вищим навчальним закладом із безліччю можливостей для студентів, які не можна пропустити!

Приймальна комісія КУП НАН України активно приймає оригінали документів для підготовки Наказу про зарахування на навчання за спеціальностями 293 «Міжнародне право» та 081 «Право».

pk11.jpg

pk22.jpg

Звертаємо увагу! На освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр на основі повної загальної середньої освіти на перший курс зарахування здійснюється не пізніше 30 вересня

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр денної та заочної форми навчання оригінали документів необхідно подати до 18 серпня.

Зарахування іноземців на освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавр та магістр здійснюється до 1 листопада.

pk33.jpg

pk44.jpg

Академічна географія КУП НАНУ поширюється на низку країн, зокрема, Австрію, Азербайджан, Болгарію, Грузію, Німеччину, Польщу, Словаччину, США, Угорщину, Швейцарію та ін.

Бажаємо зробити свій вибір правильно та скористатись своїм шансом!

Нагадуємо,
Приймальна комісія КУП НАН України працює щоденно з понеділка по
п’ятницю – з 9.00 до 17.00 та в суботу 11 серпня – з 9.00 до 15.00.

Для того, щоб скористатися можливостями нашого Університету, необхідно подати документи на вступ!!!

Запрошуємо відвідати Приймальну комісію за адресою: м. Київ, вул. Доброхотова 7а.

Київський університет права НАН України чекає на Вас!