Вибори президента студентського парламенту КУП НАНУ

15 Грудня, 2015

Напередодні святкування 20-ї річниці дня заснування університету були проведені вибори президента студентського парламенту КУП НАНУ.
     Щорічно, в університеті вибори проходять під гаслом: «Від прозорих виборів президента студентського самоврядування – до прозорих виборів у всіх гілках влади».
Відповідно до протоколу загальних зборів студентів КУП НАНУ (загальні збори є найвищим органом студентського самоврядування) були затвердженні кандидатури на посаду президента студентського парламенту :
•    Буфан Василь (2-й курс )
•    Волошина Катерина ( 3-й курс )
•    Опря Дар’я (2-й курс )

На виборчій дільниці в якості незалежних спостерігачів були присутні: ветерани 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва.  Широко представленні  студентські ради ВНЗ м. Києва:  КНУ імені Тараса Шевченка, КНЕУ, Київського інституту Національного університету «Одеська юридична академія». Зацікавленість проведення виборів виявив Борис Тарасюк, народний депутат України, Міністра закордонних справ України (1998-2000 рр., 2005-2007 рр.), який у цей день проводив майстер-клас для студентів КУП НАНУ.
     За результатами голосування студентів вишу перемогу здобула Опря Дар’я, студентка ІІ курсу.

Бажаємо, щоб студентський парламент VІІ каденції, продовжив кращі традиції попередників і вніс нові елементи креативності, більше активності в плідну громадську роботу університету. Відповідно до статті 40 Закону  України «Про вищу освіту» необхідно більше уваги приділити питанню розбудови первинних осередків студентського самоврядування.