ВИХОВУВАТИ ГУМАННІСТЬ ТА НАВЧАТИ МИЛОСЕРДЮ

19 Грудня, 2017
    19 грудня 2017 року у День Святого Миколая у рамках загальноуніверситетського проекту Київського університету права НАН України «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», що діє під патронатом ректора Ю.Л. Бошицького,  студенти-волонтери  університету відвідали Святошинський будинок-інтернат для дітей з особливими потребами.

День Святого Миколая – це свято, яке діти чекають з особливим нетерпінням. Миколая Чудотворця вважають покровителем та захисником дітей, а також заступником бідних та обездолених. Усе його життя було сповнене любов’ю до ближнього. Навіть смерть не зупинила його благородних справ. Його чудеса звершаються і сьогодні. Саме в цей день особливо хочеться подарувати тепло і увагу ближнім, поділитися частинкою свого серця з людьми, які особливо цього потребують.

Це свято об’єднало студентство, колектив та адміністрацію Київського університету права НАН України. Спільними зусиллями напередодні свята було проведено  благодійну ярмарку “Передай тепло своєї руки маленькій дитині”. Також згуртовано, усі разом –  студенти, колектив та адміністрація зібрали кошти, на які було придбано іграшки та фрукти для дітей, адже філософією Київського університету права є виховання у студентської молоді  гуманності та милосердя.  Благодійні вчинки є дійсно найбільшим виявом гуманності, бо саме завдяки цій людській здатності – безкорисливо прийти на допомогу іншим – у цьому світі не зникає добро.  Університет вчить студентів не просто співчувати, не просто любити, не просто бути добрим, а, відкинувши власні проблеми, поспішати на допомогу іншим, особливо тим, хто цього потребує – дітям з особливими потребами.
    Подарунки, зібрані колективом КУП НАНУ,  студенти-волонтери передали  вихованцям  Святошинського дому-інтернату.

deti1s.jpg

deti2s.jpg

deti3s.jpg

deti4.jpg
 deti5.jpg
 deti6.jpg

Ця добра справа допомогла дітям трішки повірити у здійснення мрій та бажань. Також студенти-волонтери провели майстер-клас із малювання на печиві, що було з радістю сприйнято дітьми. Як кажуть, коли працюють руки,  душа відпочиває.  Від спілкування отримали задоволення як вихованці будинку-інтернату, так і студенти університету.
    Ректор КУП НАНУ Юрій Ладиславович Бошицький перед від’їздом студентів до будинку-інтернату зазначив, що робити добро необхідно за покликом серця і з відкритою душею,   тому благодійність завжди в народі вважалася й вважається вищою чеснотою, а ті, хто здатні на неї, здобувають щиру шану й пам’ять.

Матеріал підготувала:
                                                                                             Т.О. Кортукова