Випуск студентів перепідготовки НКЦ КУП НАНУ в м. Ужгороді

28 Січня, 2011

Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам відділення перепідготовки (НКЦ м. Ужгород) відбулася 28 січня в Ужгороді. У своєму вітальному слові ректор КУП НАН України, проф. Бошицький Ю.Л. побажав випускникам стати кращими юристами на Закарпатті, не поривати зв’язків з університетом, а в разі потреби звертатися за порадами й консультаціями, адже справжній правник повинен учитися протягом всього життя. Проф. Бошицький Ю.Л. відзначив також високий фаховий рівень підготовки студентів: цього року серед 21 випускника відділення перепідготовки – 6 осіб отримали дипломи з відзнакою. За успіхи у навчанні та активну участь у житті колективу Почесними грамотами КУП НАН України було нагороджено випускників: Станкову Ганну, Давиденко Аліну, Кірика Василя.

Молодих правників привітали провідні викладачі НКЦ: проф. Ухаль А.М., доценти Олексик Х.М., Волощук М.Г., Шеремет А.П. У своєму напутньому слові викладачі побажали випускникам з честю примножувати славні традиції своєї професії, докладати зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості, досягати професійних звершень.

Директор НКЦ доц. Ващук О.М. запросила випускників не поривати зв’язків зі своєю alma mater та вступити в Асоціацію випускників Київського університету права НАН України, основною метою котрої є об’єднання під егідою університету випускників різних років, які пам’ятають і цінують незабутні та цікаво проведені роки в стінах рідного вишу.

Фото на згадку