Випуск студентів відділення перепідготовки в Ужгородському інституті КУП НАНУ

5 Лютого, 2013

Днями в Ужгородському інституті КУП НАН України відбувся черговий випуск відділення перепідготовки. Цього разу когорту правників Закарпаття поповнило ще 27 спеціалістів, з них – 5 випускників отримали дипломи з  відзнакою!
     Вручення дипломів випускникам традиційно відбулося в урочистій обстановці. Випускників привітав ректор університету, професор Бошицький Ю.Л., побажавши їм не зупинятися на досягнутому й пам’ятати про те, що справжній юрист навчається все життя. Самовдосконалення, прагнення допомогти, принциповість і порядність – ось запорука успіху правника! За успіхи у навчанні та активність у громадській роботі кращим випускникам інституту (Кучерявому Є., Буряк А., Непійповій В.) професор Бошицький Ю.Л. вручив почесні грамоти та цінні подарунки – трьохтомне видання наукової спадщини академіка М.П.Василенко. Також подякою за внесок у розбудову Київського університету права на Закарпатті було нагороджено доц. Менджул М.В.

Виступаючи перед випускниками та професорсько-викладацьким складом, ректор також розповів про останні новини університету та наголосив на стратегії регіонального розвитку вишу, підкресливши, що метою стратегії є відкриття структурних підрозділів у всіх областях України. Ю.Л.Бошицький зауважив, що Ужгородський інститут за кількістю студентів наразі посідає третє місце серед структурних підрозділів університету і висловив надію, що інститут буде розвиватися й надалі як за кількісними, так і якісними показниками.

До привітань випускникам приєдналися також і члени Державної екзаменаційної комісії – завідувач кафедри теорії та історії держави і права проф. Іванов В.М. та професор кафедри цивільного та трудового права, д.ю.н. Шишка Р.Б., які мали змогу особисто оцінити знання випускників на державних іспитах.

Директор Ужгородського інституту доц. Ващук О.М. побажала випускникам не забувати свою alma mater, підтримувати зв’язки зі своїми однокашниками та продовжувати традицію приводити на навчання в університет своїх рідних та близьких. Характеризуючи випускників у своєму напутньому слові Ващук О.М. зауважила: «Чим відрізняються студенти, які здобувають другу вищу освіту? Вони точно знають, що їм потрібна ця спеціальність, вони визначилися з професією, врешті-решт – вони вміють і хочуть вчитися! З ними легко працювати … Сьогодні – знаменний день! Позаду три з половиною роки навчання, сесії, хвилювання та державні іспити, сьогодні – підведення підсумків, вручення дипломів! Більше ми не викладачі і студенти, ми – колеги!»

Після процедури урочистого вручення дипломів зі словами подяки ректору та професорсько-викладацькому складу від імені усіх випускників виступила Вікторія Непійпова, яка високо оцінила рівень викладання у Київському університеті права й побажала викладачам здоров’я, творчої наснаги та успіхів у їх нелегкій справі.

*Фоторепортаж з урочистої церемонії вручення дипломів представлений веб-сайті інституту та на сторінці Ужгородського інституту у соціальній мережі Facebook за адресою:  https://www.facebook.com/#!/UIKUP