Юридична клініка «Ad honores» РІ КУП НАН України та Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели спільний круглий стіл з нагоди “Всеукраїнського тижня права”

12 Грудня, 2013

11 грудня 2013 року в приміщенні Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся круглий стіл присвячений “Всеукраїнському тижню права”.

У роботі круглого столу взяли участь начальник Головного управління юстиції Рівненської області С.І.Данилюк, директор Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги В.П.Овдіюк, керівник юридичної клініки «Ad honores», адвокат А.Г.Мартіросян, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України, адвокат С.В.Оверчук, адвокати та студенти-практиканти юридичної клініки «Ad honores» РІ КУП НАН України.
     Під час зустрічі було обговорено формат співпраці студентів юридичної клініки та РО центру з надання безплатної вторинної допомоги, методи надання консультацій. Зокрема, у рамках співпраці між РІ КУП НАН України та РО центром з надання безплатної вторинної допомоги було вирішено, що студенти-практиканти юридичної клініки «Ad honores» проходитимуть стажування на базі центру.

На думку адвоката А.Г. Мартіросяна ознайомлення з роботою практикуючих юристів дозволить студентам самовизначитись, обрати свою спеціалізацію. Крім того, стажування допоможе отримати практичні навички, яких так не вистачає студентам після закінчення навчальних закладів, що зробить випускників РІ КУП НАН України більш конкурентноспроможними на ринку праці. Уміння застосувати знання на практиці під час вирішення конкретних юридичних проблем зробить сьогоднішніх студентів успішними фахівцями в майбутньому.

Отож, вже з 12 грудня 2013 року студенти-практиканти юридичної клініки «Ad honores» за підтримки Київського університету права проходитимуть стажування на базі Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де будуть надавати безкоштовні консультації мешканцям м. Рівного та області.

Мартіросян А.Г.
к.ю.н., адвокат, керівник ЮК «Ad honores»,