Юридичною клінікою «Фенікс» КУП НАН України та юридичною клінікою «Ad honores» РІ КУП НАН України проведено спільний круглий стіл «Практика застосування нового Кримінального процесуального кодексу»

10 Липня, 2013

02 липня 2013 року у Рівненському Інституті Київського університету права НАН України юридичною клінікою «Фенікс» КУП НАН України та юридичною клінікою «Ad honores» РІ КУП НАН України проведено спільний круглий стіл «Практика застосування нового Кримінального процесуального кодексу».
   Круглий стіл було розпочато вітальним словом ректора КУП НАН України, професором Бошицьким Ю.Л., який вручив подяки найактивнішим учасникам юридичної клініки  «Ad honores» РІ КУП НАН України. Почесним гостем круглого столу був ректор Краківської Академії громадської та приватної безпеки, професор Ю. Пивоварський.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі, працівники правоохоронних органів, адвокати та  студенти РІ КУП НАН України та Національного університету державної податкової служби. В ході роботи круглого столу було обговорено актуальні проблеми кримінального процесу України. Зокрема, були виголошені доповіді, присвячені вирішенню проблем статусу захисника у кримінальному процесі (доповідач – адвокат приватної адвокатської компанії «Конфідент», м. Рівне – Антонюк О.С.), проблем функціонування Єдиного реєстру розслідувань (доповідач – старший слідчий СВ Луцького РВ УМВС України Волинської обл., капітан міліції Ізай І.М.), особливостям досудового розслідування за новим КПК України (доповідач – в. о. начальника сектора організації боротьби з розкраданням бюджетних коштів та їх легалізації оперативного управління Головного управління Міністерства доходів і зборів у Рівненській обл.). Модераторами круглого столу були завідувач юридичної клініки «Фенікс», викладач кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України, к.ю.н, О. Бринзанська та завідувач юридичною клінікою «Ad honores», викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАН України, к.ю.н., А. Г. Мартиросян.