Юристи КУП НАНУ відзначили професійне свято

7 Жовтня, 2011

Доброю традицією в КУП НАН України є відзначення Дня юриста.
     З вітальним словом до присутніх звернувся Юрій Бошицький, ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, заступник голови  Союзу юристів України. Він зазначив, що професія юриста міцно закріплює провідні позиції в рейтингах більшості країн світу. Доля людей залежить від порад і рішень юристів і їх майнові і немайнові відносини, інтереси автора і винахідника, стабільність економіки, і, нарешті, порядок на вулиці.
     День юриста – це свято людей, життя яких відповідає лозунгові «Знати право. Служити праву. Захищати право».

Професорсько-викладацький склад університету дбає про якісну юридичну освіту, про видання наукових монографій за якими навчаються юристи України.

Багато затрачено зусиль для реконструкції навчального корпусу Рівненського інституту права КУП НАНУ. Для забезпечення якісної юридичної освіти та підвищення рівня знань іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської), які вивчають студенти, будуть продовжені майстер-класи провідними фахівцями світу.

В університеті робиться все для того, щоб випускники КУП НАНУ зайняли гідне місце на ринку праці. А для цього необхідно студентам підвищити відповідальність до навчання, бережно відноситися до заснованих традицій і надавати креативні нові пропозиції.

Із вітальним словом до присутніх звернулися: Чернецька Олена, проректор з наукової роботи, Бойко Володимир, проректор з адміністративно-господарської роботи, Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи, Олександр Малюк, Президент студентського парламенту КУП НАН України. Студенти привітали присутніх пісенним вернісажем. На цій позитивній ноті свято завершилося.