З нагоди Дня юриста в КУП НАН України відбувся науковий семінар на тему: «Кримінально-правова охорона медичної діяльності в Україні»

8 Жовтня, 2014

06 жовтня 2014 року кафедрою кримінального права та процесу та студентами магістрами юридичного факультету було проведено науковий семінар на тему: «Кримінально-правова охорона медичної діяльності в Україні». У заході взяли участь к.ю.н., доцент Тарасевич Т.Ю., к.ю.н., доцент О.М. Короленко, ст. викладач Перелигіна Р.В., ст. викладач Бокоч І.М.
Було заслухано наукові повідомлення на теми:
•    Роль і значення лікарської етики і деонтології в загальній структурі соціального регулювання медичної діяльності.
•    Біоетика як комплексна наука, що займається питаннями медицини в ракурсі захисту прав людини.
•    Основні напрями удосконалення організації охорони здоров’я .
•    Законодавче забезпечення охорони здоров’я в Україні: сучасний стан.
•    Кримінальна відповідальність медичних працівників за вчинення професійних злочинів.
•    Актуальні проблеми юридичної відповідальності медичних працівників.

Під час обговорення учасники заходу розглядали загальну структуру медичної діяльності і дійшли висновку про необхідність розрізняти такі види соціальних норм, які регулюють численні суспільні відносини, що виникають у різних напрямах охорони здоров’я, які ми називаємо медичними правовідносинами.