З нагоди Дня науки в КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Конфліктологічні виміри права»

16 Травня, 2014

14 травня 2014 року з нагоди Дня науки в КУП НАНУ відбувся міжвузівський круглий стіл на тему: «Конфліктологічні виміри права». У заході взяли участь професорсько-викладацький склад та студенти КУП НАНУ, а також голова спілки конфліктологів України проф. Гірник А.М., суддя Конституційного Суду України у відставці Заслужений юрист України проф. Корнієнко М.І., вчені юристи та психологи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного лінгвістичного університету, Національної академії внутрішніх справ, керівники відділення виховної роботи управління Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та Центру психології права Київського  відділення Міжнародної поліцейської асоціації.

Під час круглого столу учасники обговорили теоретичні й практичні проблеми юридичної конфліктології, які потребують подальшого наукового аналізу. Серед них: дослідження методологічних засад та типології юридичних конфліктів, конфліктологічного менеджменту, квазіюридичних способів і процедур вирішення правових конфліктів, застосування технологій раціональної поведінки юристів в конфліктних ситуаціях.

Лаборант кафедри І. Купченко