З нагоди Дня науки в КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Пам’ятки українського права»

19 Травня, 2015

З нагоди Тижня науки кафедрою теорії та історії держави і права та науковим товариством студентів юридичного факультету було проведено круглий стіл на тему: «Пам’ятки українського права».
    У заході взяли участь декан юридичного факультету к.ю.н., доц. Бевз С.І., професор кафедри теорії та історії держави і права к.і.н., доц. Іванов В.М., професорсько-викладацький склад та студенти КУП НАНУ.

Було заслухано наукові повідомлення:
•    Руська Правда – пам’ятка давньоруського права ;
•    Судовий процес за Руською Правдою;
•    Церковні Статути Володимира Великого та Ярослава Мудрого : зміст та значення;
•    Конституція Пилипа Орлика – видатна пам’ятка українського конституціоналізму ;
•    Права, за якими судиться малоросійський народ : зміст та значення»;
•    Законодавча діяльність Центральної Ради ;
•    Конституція УНР. Зміст та значення ;
•    Декларація про державний суверенітет України  1990 р. : зміст та значення;
•    Конституція України 1996 р.: зміст та значення та ін.

Під час обговорення учасники заходу дійшли до висновку щодо необхідності ґрунтовного вивчення майбутніми юристами визначних пам’яток права.

Вікторія Півень