З нагоди Дня науки в КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Світова класична політико-правова думка: сучасні виміри»

18 Травня, 2013

17.05.2013р. кафедрою теорії та історії держави і права та науковим товариством студентів факультету міжнародних відносин було проведено круглий стіл на тему: «Світова класична політико-правова думка: сучасні виміри».
   У заході взяли участь декан факультету міжнародних відносин к.ю.н, доц. Дей М.О., зав.кафедри теорії та історії держави і права к.і.н.,доц. Іванов В.М., професорсько-викладацький склад кафедри та студенти КУП НАНУ.

Було заслухано наукові повідомлення:

• Конфуцій про доброчинне правління;
  • Вчення Томи Аквінського про державу, право і закон;
  • Нікколо Макіавеллі про природу політичної влади, її отримання та утримання;
  • Шарль Луї Монтеск’є про «дух законів» та баланс влад у державі;
  • Теорія «вільного права» Євгена Ерліха;
  • Теорія «чистого права» Ганса Кельзена;
  • Сучасні концепції природного права; та ін..

Під час обговорення учасники заходу дійшли до висновку щодо необхідності ґрунтовного вивчення майбутніми юристами наукової спадщини визначних носіїв світової класичної політико-правової думки.