З нагоди Дня науки в КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Світова політико-правова думка: сучасні виміри»

15 Травня, 2014

13 травня 2014 року кафедрою теорії та історії держави і права та науковим товариством студентів факультету міжнародних відносин було проведено круглий стіл на тему: «Світова політико-правова думка: сучасні виміри»
   У заході взяли участь декан факультету міжнародних відносин к.ю.н, доц. Дей М.О., зав.кафедри теорії та історії держави і права к.і.н.,доц. Іванов В.М., професорсько-викладацький склад кафедри та студенти КУП НАНУ.
Було заслухано наукові повідомлення:

•    Конфуцій про доброчинне правління;
•    Вчення Томи Аквінського про державу, право і закон;
•    Нікколо Макіавеллі про природу політичної влади, її отримання та утримання;
•    Шарль Луї Монтеск’є про «дух законів» та баланс влад у державі;
•    Теорія «вільного права» Євгена Ерліха;
•    Теорія «чистого права» Ганса Кельзена;
•    Сучасні концепції природного права; та ін..

Під час обговорення учасники заходу дійшли до висновку щодо необхідності ґрунтовного вивчення майбутніми юристами наукової спадщини визначних носіїв світової класичної політико-правової думки.