З нагоди Дня науки в КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Світова політико-правова думка: сучасні виміри»

19 Травня, 2015

13.05.2015 р. кафедрою теорії та історії держави і права та науковим товариством студентів юридичного факультету було проведено круглий стіл на тему: «Світова політико-правова думка: сучасні виміри».
     У заході взяли участь декан юридичного факультету к.ю.н., доц. Бевз С.І.,  к.і.н., проф. Іванов В.М., к.і.н., доц.. Панасюк Р.П. професорсько-викладацький склад кафедри та студенти КУП НАНУ.

Було заслухано наукові повідомлення:
•    Конфуцій про доброчинне правління
•    Платон про ідеальну державу і закони
•    Політичні і правові погляди Аристотеля
•    Вчення Томи Аквінського про державу, право і закон
•    Томас Мор – творець першої сучасної соціальної утопії
•    Нікколо Макіавеллі про природу політичної влади, її отримання та утримання
•    Шарль Луї Монтеск’є про «дух законів» та баланс влад у державі
•    Теорія народного суверенітету Жан-Жака Руссо
•    Гуго Гроцій: нова концепція природного і позитивного права.

Під час обговорення учасники заходу дійшли до висновку щодо необхідності ґрунтовного вивчення майбутніми юристами наукової спадщини визначних носіїв світової класичної політико-правової думки.