З нагоди Дня науки в КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Визначні пам’ятки права»

18 Травня, 2013

17.05.2013р. кафедрою теорії та історії держави і права та науковим товариством студентів юридичного факультету було проведено круглий стіл на тему: «Визначні пам’ятки права».
   У заході взяли участь декан юридичного факультету к.ю.н., доц. Короленко М.П., зав.кафедри теорії та історії держави і права к.і.н.,доц. Іванов В.М., професорсько-викладацький склад кафедри та студенти КУП НАНУ.

Було заслухано наукові повідомлення:

• Закони Хаммурапі: історія віднайдення пам’ятки, структура, зміст та значення;
  • Закони Ману: зміст та значення;
  • «Руська правда» – видатна пам’ятка українського права;
  • «Саксонське зерцало» – пам’ятка німецького феодального права;
  • Конституція Пилипа Орглика: зміст та значення;
  • Конституція Української Народної Республіки 1918 р.: зміст та значення; та ін..

Під час обговорення учасники заходу дійшли до висновку щодо необхідності ґрунтовного вивчення майбутніми юристами визначних пам’яток права.