З нагоди Дня української мови та писемності бібліотека КУП НАНУ отримала в дар книги від підприємця Літушка О.Д.

12 Листопада, 2014

“Благодійність являється умовою особистого морального здоров’я”
В.О. Ключевський

З нагоди Дня української писемності та мови бібліотека Київського університету права НАН України висловлює щиру подяку підприємцю Олександру Дмитровичу  Літушку  за подаровані бібліотеці книги.
    Біля ста видань з українського та зарубіжного права поповнять бібліотеку. Наукова бібліотека КУП НАНУ налічує  понад 150 тисяч книжкового фонду, серед якого – великий масив книг, подарованих друзями та партнерами університету.

Допомогу у побудові наукової бібліотеки університет отримує від державних і громадських діячів, видатних правознавців та організацій багатьох країн світу. Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі нашого університету мають можливість  використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної науки, навчальну літературу з права,  а також  чудові альбоми з живопису,  українську художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини живопису для студентської молоді» та «Інтелектуальна власність – перлини сучасної літератури для студентської молоді».
     Основними засадами співпраці Київського університету права НАН України з благодійниками є відкритість, щирість та вдячність за допомогу у розбудові університету. Ми переконані, що подібні  благодійні акції спрямовані не тільки на поповнення фонду університетської бібліотеки, але й на відродження найкращих якостей в людях, що подарували книги – доброти, милосердя та взаємоповаги.