З нагоди Міжнародного дня театру студенти КУП НАНУ відвідали Національну оперету України

8 Квітня, 2014

Студенти та викладачі вишу мали змогу насолодитися яскравою прем’єрою балету-феєрії «Кармен-сюїта» за мотивами новели Проспера Меріме «Кармен» на музику Жоржа Бізе.
     Прем’єра пройшла з великим успіхом. Глядачі залишилися приємно вражені віртуозною грою артистів, майстерністю виконання складної хореографії, прекрасним звучанням оркестру, чуттєвим співом та яскравим видовищем, що подарувала Національна оперета публіці у Міжнародний день театру.

Неймовірні враження, які охопили студентів під час перегляду вистави, знайшли своє відображення у щирих словах вдячності від студентського активу Київського університету права у книзі відгуків Національної оперети.