З нагоди Всеукраїнського тижня права бібліотека КУП НАНУ отримала в дар книги від підприємця Левченка М.В.

5 Грудня, 2014

З нагоди Всеукраїнського тижня права, наймасштабнішого правового заходу, що проводиться в Україні,
   Наукова бібліотека Київського університету права НАН України отримала в дар від підприємця Миколи Васильовича Левченка понад п’ятдесят  видань з українського та зарубіжного права.
     Бібліотека висловлює щиру подяку підприємцю С.В. Левченку  за подаровані бібліотеці книги.

Допомогу у побудові наукової бібліотеки, фонд якої налічує понад 150 тисяч  видань, університет отримує від державних і громадських діячів, видатних правознавців та організацій багатьох країн світу. Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі нашого університету мають можливість  використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної науки, навчальну літературу з права,  а також  чудові альбоми з живопису,  українську художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини живопису для студентської молоді» та «Інтелектуальна власність – перлини сучасної літератури для студентської молоді».
     Основними засадами співпраці Київського університету права НАН України з благодійниками є відкритість, щирість та вдячність за допомогу у розбудові університету. Ми переконані, що подібні  благодійні акції спрямовані не тільки на поповнення фонду університетської бібліотеки, але й на відродження найкращих якостей в людях, що подарували книги – доброти, милосердя та взаємоповаги.