За дорученням ректора, Заслуженого юриста України, професора Ю.Л.Бошицького представники студентського самоврядування КУП НАН України провели переговори щодо співпраці з дирекцією музею М.Грушевського

7 Грудня, 2009

5 грудня в музеї М.Грушевського відкрилася виставка талановитої художниці Панченко Любові Михайлівни. Частина картин Л.Панченко буде передано музею для відтворення інтер’єру родинного будинку Грушевських. Після ознайомлення з експозицією виставки художниці студенти провели переговори щодо співпраці між КУП НАН України та музеєм М.Грушевського.

Історико-меморіальний музей М. Грушевського знаходиться в м.Києві за адресою: вул.Паньківська, 9.
Тут було помешкання Михайла Грушевського – родоначальника українського національного відродження, великого історика і громадянина. У тім домі жили й працювали його рідні. У гостинній оселі Грушевських часто бували відомі діячі науки і культури, лідери української революції.

Колекції надійшли до музею насамперед від рідних вченого з України та з-за кордону. Серед благодійників музею – відомі колекціонери, митці, науковці, політичні діячі. Перлиною іконографічної збірки є портрет Катерини Грушевської роботи відомого українського маляра І. Труша, подарований колекціонером Ф. Зернецьким. Історична експозиція розповідає про життя та діяльність видатного історика, його родину та учнів, містить унікальні фотографії та листи М. Грушевського.

У музеї ви можете не тільки познайомитися з експозиціями, присвяченими видатному українському науковцю та громадсько-політичному діячеві М.Грушевському, а й побувати на пересувних художніх виставках видатних митців України.

Марія Осядла

Фото: Олексія Бандури