За матеріалами конференції, що проводилась у м. Дебрецен (Угорщина) планується видання збірника наукових праць

12 Жовтня, 2017

Шановні колеги!

28-29 квітня 2017 року у м. Дебрецен (Угорщина)  під егідою Київського університету права НАН України та Дебреценського університету проходила VIII Міжнародна науково-практична конференція «Зміни в цивільному праві Європейського Союзу».

За результатами роботи конференції видається збірник публікацій наукових статей як учасників конференції, так і бажаючих висвітлити своє бачення  щодо пошуку нових форм і методів вдосконалення цивільного законодавства, становлення нових інститутів та категорій цивільного права України та Угорщини.

До публікації приймаються статті науково-педагогічних працівників вітчизняних та зарубіжних наукових установ, в тому числі ВНЗ, аспірантів та  студентів 4-6 курсів, юристів-практиків.

Робочі мови конференції: українська, угорська, англійська.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

Р.В.Перелигіна (096) 97—79—927 та електронною поштою

E-mail: Raisa_Academia@ukr.net