За підтримки Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в України, новостворений Центр угорської культури та права КУП НАНУ поповнився новою технікою

13 Вересня, 2018

В рамках  свого візиту до Київського університету права НАН України з метою проведення зустрічі зі студентами, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в України, доктор філософії, пан Ерно Кешкень подарував для новоствореного Центру угорської культури та права університету близько двох десятків різноманітної техніки для покращення студентського навчання, а саме: комп’ютери, плазму та багатофункціональні пристрої, а також, пообіцяв посприяти у оформлені Центру угорської культури та права КУП НАН України різноманітними плакатами про Угорщину.

gkeshe3.jpg

gkeshe2.jpg

gkeshe1.jpg

В свою чергу, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький подарував пану Послу нові університетські видання та презентував портрет угорського композитора, піаніста, педагога, представника музичного романтизму, засновника угорської композиторської школи, Ференца Ліста, відомого вінницького митця Михайла Довганя.

Слід зазначити, що на зустрічі також були присутні представники Київського товариства угорців на чолі з Головою товариства, Дюлею Петнегазі, які також є хорошими друзями та партнерами університету.

gkeshe4.jpg

Студентство, професорсько-викладацький склад університету щиро вдячні Надзвичайному і Повноважному Послу Угорщини в Україні, пану Ерно Кешкеню за  цінні подарунки та підтримку у розвитку Київського університету права НАН України.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ