Загальні збори Студентського Парламенту КУП НАНУ VIII каденції

28 Вересня, 2017
     Сьогодні в стінах Університету відбулися традиційні щорічні загальні збори студентського парламенту.
    Зустріч була присвячена звітуванню парламенту VIII каденції за минулий навчальний рік, яка своїм виступом розпочала Президент студентського парламенту В. Куліковська, студентка 4 курсу.

Вона представила презентацію щодо заходів, які були ініційовані та організовані Радою Студентського парламенту чинного скликання. Зокрема, були висвітлені події, які мали велике значення для студентства та розвитку соціально-гуманітарного напряму університету.

Під час звітування В.Куліковська наголосила, що у зв’язку із закінченням терміну її каденції, згідно з “Положенням про студентське самоврядування у вищих навчальних закладах України”, вона складає свої повноваження, що дає можливість всім бажаючим балотуватись на посаду Президента Студпарламенту КУП.

Після завершення звітування слово було надано головам комітетів студентського парламенту, які представили деталізацію виконаного об’єму робіт.

Зустріч мала важливе значення для подальшого розвитку демократичного та відкритого волевиявлення студентського активу, який в рамках своєї компетенції і надалі братиме участь у вирішенні питань стосовно нашого Університету.

На заході також було проведене традиційне голосування щодо затвердження оголошеного звіту про зазначені заходи. Звіт був прийнятий одноголосно.

Відтепер усі студенти Університету мають час для підготовки до виборів наступного складу парламенту!

Чекаємо бажаючих стати наступним Президентом Студентського парламенту КУП НАН України IX каденції!

st1s.jpg
st2s.jpg