Заходи КУП НАНУ з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ /СНІД

1 Грудня, 2009

Сьогодні ВІЛ не дивиться на вік, стать або орієнтацію людини. Проінформованість та особисте відповідальне ставлення до проблеми є запорукою її вирішення. На думку Дагласа Гарднера – координатора системи ООН в Україні, “коли всі люди, які живуть з ВІЛ, і ті, що не є ВІЛ-інфікованими, поводитимуться з абсолютною відповідальністю до своїх дій, до самих себе та інших, епідемію можна буде зупинити”.

В Київському університеті права НАН України було проведено загально університетську акцію «ЧЕРВОНА СТРІЧКА ПОРОЗУМІННЯ».

О 12.00 год, студенти університету біля центрального входу утворили коло, тримаючи в руках червону стрічку. Червона стрічка символ дня боротьби з ВІЛ/СНІД.

Ми сподіваємося, що Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІД приверне увагу до цих проблем і кроки до їх вирішення будуть зроблені ще в цьому році.
Пам’ятайте – через дружбу ВІЛ не передається!