Заходи святкування до тижня наук

20 Травня, 2014

В рамках святкування «Тижня науки», юридичним факультетом було проведено наступні заходи:

• Круглий стіл: «Конфліктологічні виміри права», в якому взяли участь професорсько-викладацький склад та студенти КУП НАНУ та запрошені для участі голова спілки конфліктологів України проф. Гірник А.М., суддя Конституційного Суду України у відставці Заслужений юрист України проф. Корнієнко М.І., вчені юристи та психологи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного лінгвістичного університету, Національної академії внутрішніх справ, керівники відділення виховної роботи управління Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та Центру психології права Київського  відділення Міжнародної поліцейської асоціації.(каф.ТІДП)
  • Круглий стіл: «Визначні пам’ятки права». У заході взяли участь в.о. декан юридичного факультету к.ю.н.доц. Бевз С.І., зав. кафедри Теорії та історії держави і права к.і.н.доц. Іванов В.М., професорсько-викладацький склад та студенти КУП НАНУ.(ТІДП)
  • Круглий стіл: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування: суб’єкти адміністративного чи господарського права», участь у проведенні приймали: зав. кафедри к.ю.н. доц. Бевз С.І., к.ю.н.доц. Шевченко Н.І., асистент кафедри господарського права та процесу Твердохліб Ю.В., та студенти 4-го курсу КУП НАНУ.(каф.ГПП)
  • Круглий стіл «Охорона прав інтелектуальної власності в умовах сьогодення», участь приймали: д.ю.н., професор Шишка Р.Б., к.ю.н., доцент Рассомахіна О.А., аспірант  Радомська А.В. асистент кафедри, аспірант   Селіваненко В.В., студенти 4-го та 5-го курсів. (каф.ЦПП)
  • Розроблені стенди для розміщення експонатів підробки контрафактної продукції з порушенням майнових прав інтелектуальної власності професором навчально-криміналістичної лабораторії кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Семаков Г.С., та експертом навчально-криміналістичної лабораторії кафедри кримінального права та процесу Шульга О.О.(каф. КПП)