Захист наукових робіт студентів спільної українсько-болгарської магістерської програми

26 Лютого, 2014

26 лютого 2014 року в Київському університеті права НАН України відбувся захист наукових робіт студентів спільної українсько-болгарської магістерської програми. Захист наукових робіт було проведено ректором, професором, заслуженим юристом України Ю. Л. Бошицьким.

Студенти в своїх наукових дослідження розглядали найбільш актуальні та проблемні питання в сфері міжнародно-правового регулювання захисту інтелектуальної власності, зокрема:
1. Ахромеєва Наталія Анатоліївна – Міжнародне співробітництво в сфері інтелектуальної власності.
2. Бобер Яна Едуардівна– Міжнародно-правова охорона комерційної таємниці
3. Дасюк Наталія Володимирівна – Особливості сприяння охороні інтелектуальної власності в ЄС
4. Дікарєва Ганна Олегівна – Правова охорона торгівельних марок: досвід України та Англії
5. Рубанка Юлія Вікторівна – Міжнародно-правова охорона комерційної таємниці
6. Семенюк Маріанна Олександрівна – Охорона інтелектуальної власності в мережі інтернет
7. Семенюк Оксана Олексіївна – Структура та функції Європейського патентного відомства
8. Супрун Юлія В’ячеславівна – Правова охорона фірмових найменувань: досвід України та країн ЄС
9. Чуприна Ольга Павлівна – Міжнародно-правова охорона торгівельних марок

Під час оцінювання наукових робіт студентів особлива увага акцентувалась на такі аспеки як значущість теми дослідження, вміння аналізувати, обсяг і повноту дослідження, рівень творчості підходу, оригінальність представлення роботи учасників.

Всі роботи були присвячені актуальним питанням міжнародно-правового регулювання інтелектуальної власності. Учасники заходу відзначили достатньо високий науковий рівень виконання робіт таких студентів як Рубанки Юлії Вікторівни та Семенюк Маріанни Олександрівни.

Вітаємо студентів з успішним захистом наукових робіт!