Запрошуємо охочих приєднатися до оформлення етнографічного куточку в університеті!

6 Листопада, 2009

Персональна виставка фоторобіт ректора Київського університету права НАН України, професора Бошицького Юрія Ладиславовича «Дороги мого життя: або навіщо дорога, яка не веде до храму» надихнула студентів університету та їх наставників на проведення акції «День вишиванки», яка проходить в університеті в два етапи:
I – до Дня працівників освіти; II – до Дня народження університету (13.12.2009 р.).

Вишиванка — розмовна назва традиційної української вишитої сорочки. Багато варіацій дизайну вишиванки було створено у XIX сторіччі. Зазвичай їх виготовляли із саморобного полотна, яке ткалося на верстаті. Місцеві особливості знаходили відображення в орнаменті сорочки.

Одним із напрямків виховної роботи в університеті є патріотичне виховання та формування національної самосвідомості, яке передбачає шанування свого міста, села, культури і традицій рідного краю. Саме з цією метою представниками студентського самоврядування започатковано збір вишиванок, рушників для етнографічного куточку.

Саме ці речі широко представлять географію нашої Батьківщини.
Дякуємо усіх студентів які взяли участь у цій акції та запрошуємо приєднатися усіх охочих!

Студентське самоврядування