Засідання круглого столу на тему: «Проблеми державотворення та правотворення в умовах сучасних інтеграційних процесів»

5 Жовтня, 2016

Напередодні Дня юриста в Київському університеті права Національної академії наук України кафедра теimg_5567s.jpgорії та історії держави і права разом із студентським науковим товариством провела засідання круглого столу на тему: «Проблеми державотворення та правотворення в умовах сучасних інтеграційних процесів».

У заході взяли  участь професор В’ячеслав Іванов, завідувач кафедри теорії та історії держави і права; Ольга Варич, к. ю. н., доцент; Катерина Волинка, к. ю. н., доцент; Роман Панасюк, к. і. н., доцент; Ольга Волощенко-Віслобокова, к. ю. н., доцент, а також студенти.

Учасники виступили з науковими доповідями та продемонстрували мультимедійні презентації

img_5586s.jpg

img_5597s.jpg

стосовно дослід
жуваної тематики ( «Філософсько-правові проблеми методології юридичної науки», «Деякі напрямки праворозуміння в умовах сучасних інтеграційних процесів», «Стан та проблеми розвитку правової свідомості в умовах сучасних євроінтеграційних процесів», «Особливості взаємовпливу та взаємодії моралі та права у світлі сучасних процесів» тощо).

Жваві обговорення та дискусії викликало питання щодо необхідності та доцільності існування так званої “електронної держimg_5598s.jpgави” та її особливостей у сучасних умовах. У цьому ж напрямку учасників зацікавили проблеми впливу інформації на правосвідомість громадян в умовах сучасних інтеграційних процесів.

Всі учасники заходу проявили значний інтерес до нагальних питань, що стосуються проблеми державо та правотворення і винесли для себе нові та корисні ідеї, адже загал питань, що впливають на процеси державо та правотворення є невичерпний.

Матеріал підготувала:

доц. кафедри теорії та історії держави і права

Варич О.Г.