Знайомство з «Київськими котиками» – Київський осередок Ліги студентів АПУ в КУП НАНУ

30 Вересня, 2023

У п’ятницю 29 вересня здобувачі вищої освіти в Київському університеті права НАН України мали змогу познайомитися з діяльністю Київського осередку Ліги студентів Асоціації правників України.

До КУП НАНУ завітали представниці Ліги: Олександра Пухеляк та Єлизавета Олійник, студенти юридичних факультетів різноманітних вищих навчальних закладів міста Києва та наші власні здобувачі, зацікавлені у вступі до лав організації.

Ліга студентів АПУ проводить тематичні школи, тренінги, майстер-класи, де кожен зможе послухати практикуючих фахівців тієї галузі права, яка цікавить найбільше. Також кожен студент має змогу спробувати свої власні сили та розвинути практичні навички, взявши участь у турнірах та змаганнях, організованих Лігою.

На зустрічі представниці організації розповіли про ці та інші переваги членства в Лізі та анонсували майбутні проєкти. А саме: заходи з міжнародного гуманітарного права, школу юридичної психології, школу з права інтелектуальної власності та соціальний проєкт «Допомога собакам із притулку».

Після основних презентацій здобувачі мали змогу задати питання про особливості перебування в Лізі студентів АПУ, зокрема про особисті переваги та досвід, що знаходять там учасники, аби точно винести рішення для себе – чи бажають вони стати частиною організації. Активними тут зокрема виступили здобувачі Київського університету права НАН України, отож упевнені, що зустріч була для них пізнавальною.

Сподіваємося ще не раз побачити представників Ліги студентів у стінах КУП НАНУ задля проведення спільних заходів!

Прес-Центр КУП НАНУ