Зустріч адміністрації КУП НАНУ з колективом Рівненського інституту КУП НАН України

3 Червня, 2010

02 червня 2010 року в рамках візиту делегації у складі ректора, професора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького, проректора з адміністративно-господарської роботи В.О. Бойка, голови Ради трудового колективу, завідувача кафедри підприємницького права С.І. Юшиної, начальника юридичного відділу О.В. Михайленко, керівника департаменту міжнародних наукових зв’язків Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора з конституційного права, академіка Національної академії правових наук України, завідувача кафедри державно-правових дисциплін Національного університету «Острозька академія» О.В. Скрипнюка, голови інституту конституційного і адміністративного права Мадридського університету ім. Хуана Карлоса (Королівство Іспанія), члена королівської академії наук, професора Андреса Оллеро Тассара, голови кафедри конституційного права, адміністративного права та економіки Вроцлавського університету (Республіка Польща), голови правової ради при Кабінеті Міністрів, професора Богуслава Банашака, пані Божени Банашак до Рівненського інституту КУП НАН України було проведено зустріч з професорсько-викладацьким складом та студентами інституту.

Під час зустрічі ректор, професор Ю.Л. Бошицький повідомив про подальше функціонування Рівненського інституту КУП НАН України, співпрацю із зарубіжними навчальними закладами та ефективніше використання можливостей відокремленого структурного підрозділу. Зокрема, відкриття інших спеціальностей; забезпечення навчального процесу висококваліфікованими науковими кадрами; запрошення для проведення майстер-класів видатних вчених-правників та юристів-практиків; проведення на базі РІ КУП НАН України всеукраїнських та міжнародних науково – практичних конференцій; підготовку з числа кращих випускників РІ КУП НАН України кандидатів юридичних наук; сприяння підготовці та виданню професорсько – викладацьким складом інституту навчальних посібників та монографій за кошти КУП НАН України; сприяння стажуванню викладачів за кордоном в провідних університетах, з якими КУП НАН України має угоди про співробітництво; на базі юридичної клініки створення Інформаційно – тренінгового центру юридичної клінічної освіти регіону, який буде проводити семінари, тренінги, науково-практичні конференції для студентів – консультантів та викладачів юридичних клінік вищих навчальних закладів України, літні школи; відкриття кабінету криміналістики, де за допомогою сучаснішої криміналістичної техніки студенти набудуть практичних знань, умінь, тактичних прийомів розслідування злочинів; відкриття гуманітарного коледжу та сучасних комп’ютерних класів.