Зустріч делегації КУП НАН України з учнями загальноосвітніх навчальних закладів Уманського району

26 Березня, 2018
     23 березня 2018 року делегація Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором, заслуженим юристом України Бошицьким Ю.Л., професором кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Івановим В.М., доцентом кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін Солдатською Т.І., доцентом кафедри галузевих правових наук Шкребцем Д.В., доцентом кафедри галузевих правових наук Похиленко І.С., доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Харчуком О.О., завідувачем відділу організаційно-кадрової роботи та діловодства Янушкою С.Д. та президентом студентського парламенту Давидовою О.І. провели зустріч з учнями загальноосвітніх навчальних закладів Уманського району на базі Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка, яку очолює директор Слупіцька О.І.

aym1.jpg

aym2.jpg

aym3.jpg

aym4.jpg
aym5.jpg
aym6.jpg

На зустрічі були також присутні Голова Уманської районної ради Супрунець О.А., головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Уманської районної ради Печонкіна Т.В., керуюча справами Уманської ради Короп Н.В.

Іванівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів представляв Оверчук О.М., Дмитрушківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – Мовчан Н.І., Бабанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – Жмуденко Н.С., Дубівський НВК – Косаринська Н.О.,  Краснопільський НВК – Усатюк Т.Ю., Оксанинську ЗОШ І-ІІІ ступенів Науман О.О.,  Паланську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – Реньгач Н.П., Полянецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – Денисюк Н.М., Старобабанівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – Фіголь О.В.

aym7.jpg
aym8.jpg

aym9.jpg

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор КУП НАНУ, професор Бошицький Ю.Л. Він розповів про університет, напрями його діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив університету. Також ректор ознайомив зі структурою університету, організацією освітнього процесу, окремо зупинився на міжнародних зв’язках вишу, його партнерах, участі в нових проектах.

Під час зустрічі учні мали нагоду безпосередньо поспілкуватися із усіма членами делегації КУП НАНУ.
     Зокрема, доцентом Похиленко І.С. було проведено міні-лекцію з курсу «Основи інтелектуальної власності», оскільки одним із напрямків навчальної та наукової роботи університету є інтелектуальна власність. В ході міні-лекції було розкрито питання, присвячені загальній характеристиці професії юрист, поняттю про право інтелектуальної власності, захисту прав інтелектуальної власності. Лекція супроводжувалася мультимедійною презентацією.
     Доцент Солдатська Т.І. розповіла про умови прийому на навчання  до закладів вищої освіти України у 2018 році та Правила прийому до Київського університету права НАН України у 2018 році.
     Президент Cтудентського парламенту Давидова О.І. розповіла цікаву інформацію щодо можливостей активної студентської участі в різноманітних міжнародних проектах та програмах, інспірованих за участю КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ