Зустріч делегації КУП НАН України з учнями загальноосвітніх навчальних закладів Уманського району

13 Листопада, 2018
     9 листопада 2018 року делегація Київського університету права НАН України у складі проректора з адміністративної, правової та виховної роботи Загрішевої Н.В., декана юридичного факультету Тарасевич Т.Ю., професора кафедри загальнотеоретичних, правових і соціально-гуманітарних дисциплін Іванова В.М., голови Ради молодих вчених Кортукової Т.О., завідувача відділу організаційно-кадрової роботи та діловодства Янушко С.Д. президента студентського парламенту Давидової О.І. та членів студентського парламенту Малюха А.Д., Волкової А.О., Роміна А.А. провели зустріч з учнями 12-и загальноосвітніми навчальними закладами Уманського району на базі Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка, яку очолює директор Слупіцька О.І.

zuman1.jpg

zuman2.jpg

zuman3.jpg

До того ж, делегація КУП НАНУ відвідала загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 10 – медичну гімназію Уманської міської ради та поспілкувалась зі школярами, а також підписала договори про співробітництво з диреткорами вищезазначених шкіл – Пікалюком А. І. та Шульгою С.І.

zuman4.jpg

zuman5.jpg

zuman6.jpg

Зокрема, проректор з адміністративної, правової та виховної роботи Загрішева Н.В розповіла про Університет, напрями його діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив Університету. Декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю ознайомила зі структурою університету та організацією освітнього процесу. Професор кафедри загальнотеоретичних, правових і соціально-гуманітарних дисциплін Іванов В.М розповів про конкурс наукових робіт ім.М.П.Василенка для учнів 11-х класів, переможці якого отримають знижки на навчання в КУП НАНУ. Голова Ради молодих вчених Кортукова Т.О доповіла про наукову діяльність Університету, окремо зупинившись на міжнародних зв’язках вишу, можливостях участі в міжнародних конкурсах та конференціях. Президент Cтудентського парламенту Давидова О.І. та члени студентського парламенту поділились цікавим досвідом навчання в Університеті.

zuman7.jpg

zuman8.jpg

zuman9.jpg

Під час зустрічі учні мали нагоду безпосередньо поспілкуватись з кожним членом делегації КУП НАНУ та задати питання, які їх цікавили.