Національна академія наук України Київський університет права

Зустріч кандидата із викладачами

11 Жовтня, 2018

    На виконання вимог ст. 42 Закону України «Про вищу освіту» та на підставі розпорядження Національної академії наук України від 05 жовтня 2018 року «Про організаційні заходи з проведення виборів ректора Київського університету права Національної академії наук» 11.10.2018 р. в Київському університеті права НАН України проведена зустріч кандидата на посаду ректора Київського університету права НАН України професора, заслуженого юриста України Бошицького Юрія Ладиславовича з науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Університету та представниками трудового колективу.

kol1.jpg

kol2.jpg

kol3.jpg


    На зустрічі Бошицький Юрій Ладиславович представив свою передвиборчу програму «ДЕСЯТЬ В ОДНОМУ», у якій визначено напрямки роботи на посаді ректора КУП НАН України на 2018-2023 рр.
Викладачам та науковцям КУП НАН України надаватиметься всебічна підтримка у науковій мобільності, можливість публікуватися в провідних наукових журналах, що входять до відомих наукометричних баз.
Відділ міжнародних зв’язків і грантів КУП НАН України отримає сприяння в питаннях пошуку грантів, впровадиться система підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників шляхом стажування у провідних навчальних і наукових установах України, співробітники університету матимуть змогу стажуватися в іноземних партнерських закладах.
    Відбудеться модернізація наукової бібліотеки КУП НАН України та Рівненського інститут КУП НАН України, зі збільшенням інформаційних ресурсів завдяки залученню партнерів.
Ініціативні та результативні працівники активно заохочуватимуться матеріально. Охорона здовов’я членів трудового колективу реалізовуватиметься шляхом співпраці з медичними закладами, що надасть змогу для вчасної діагностики здоров’я.
    Покращення ергономічних умов праці співробітників Університету досягатиметься за рахунок: добудови бокового атріуму, сприяння будівництву нового навчального та бібліотечного корпусу, розташування наукових центрів, покращення матеріально-технічної бази аудиторій та оптимізації системи енергозбереження.