Зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Куба зі студентами та професорсько-викладацьким складом КУП НАНУ

19 Лютого, 2013

19 лютого 2013 року в КУП НАНУ відбулась зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Куба зі студентами та професорсько-викладацьким складом КУП НАНУ.
     У рамках зустрічі виступили: ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький, Радник Посла Еміліо Певіда Пупо, Міністр-Радник Маргарита Вальє Каміно, завідувач відділу по роботі з країнами Європи Генерального департаменту міжнародних відносин ЦК Компартії Республіки Куба Ноел Каррільо; Віце-президент Асоціації дружби «Україна – Куба» Василь Терещук, Омбудсмен України (1998-2012) Ніна Карпачова.

Ректор КУП НАНУ у своєму вітальному слові подякував кубинській делегації за візит до КУП НАНУ, а також за інтерес, виявлений щодо співробітництва з нашим університетом. Професор Ю. Бошицький запропонував найближчим часом обговорити практичні заходи співробітництва, у тому числі, із залученням студентської молоді обох сторін.

Посол Республіки Куба у своїй доповіді звернув увагу присутніх на відкритість сучасної Куби до співробітництва, а також на важливість інформаційного обміну, наукової співпраці, особливо враховуючи історичний досвід взаємовигідних відносин між Україною та Кубою.

Інші члени делегації Республіки Куби підтримали чільників обох делегацій, а також підкреслили значення молоді у подальшому економічному, політичному та культурно-гуманітарному розвитку обох держав. Крім того, студенти КУП НАНУ отримали запрошення брати участь у роботі інтернаціональних молодіжних бригад Куби.
     Н. Карпачова у своїй доповіді нагадала, що Куба надала у 1986 році безкоштовну допомогу українським дітям, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері та явилась гідним прикладом підтримання добрих відносин між Україною та Республікою Куба.