Зустріч представників юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України з магістрами Національного авіаційного університету

10 Травня, 2024

07 травня 2024 року відбулася онлайн-зустріч представників юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України з магістрами спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» Національного авіаційного університету.

Дана онлайн-зустріч відбулася на запрошення доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри кримінального права і процесу Юридичного факультету Національного авіаційного університету Софії Лихової та професора кафедри кримінального права і процесу Юридичного факультету Національного авіаційного університету Оксани Панової.

На початку зустрічі з вітальним словом виступила професор кафедри кримінального права і процесу Юридичного факультету Національного авіаційного університету Оксана Панова, яка наголосила на значимості напрацювання здобувачами вищої освіти професійних практичних навичків в навчальному процесі.

Завідувач юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України, доктор філософії Микола Малій виступив з доповіддю на тему «Запобігання вчиненню кримінальних правопорушень у сфері цивільної авіації» в рамках навчальної дисципліни «Кримінологічна профілактика правопорушень в авіаційній сфері».

Також під час зустрічі активними були як магістри спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» Національного авіаційного університету так і представники юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України, які захопливо слухали доповіді та задавали цікаві практичні запитання.

Цілком очевидно, що спільні цікаві зустрічі та прагнення науково-педагогічних працівників університетів надати високий рівень підготовленості здобувачам вищої освіти відкривають для них нові перспективи для подальшого кар’єрного зростання в сфері юриспруденції.

Київський університет права НАН України висловлює глибоку вдячність за запрошення на цікаву та плідну зустріч!

Прес-Центр КУП НАНУ