Зустріч ректора Бошицького Ю.Л. зі студентством Ужгородського інституту КУП НАНУ

6 Березня, 2014

Уже традиційними стали зустрічі ректора Київського університету права НАН України Бошицького Юрія Ладиславовича зі студентством Ужгородського інституту КУП НАН України. Чергова зустріч відбулася 3 березня 2014 року.
     Перш за все ректор відмітив, що в цей насичений подіями період у державі, в серцях наших студентів повинні залишатися такі цінності як гідність, честь та віра. Під час діалогу зі студентами Юрій Ладиславович зауважив, що вони – це майбутнє України, від їх позиції залежить багато з того що відбувається в нашій державі. Вища освіта є головною рушійною силою сучасного життя і молодь повинна це усвідомлювати, брати на себе ініціативу та відповідальність за розвиток України. У кожного є право на власну громадянську позицію, на вільне волевиявлення, але необхідно пам’ятати , що першорядним завданням студента є отримання вищої освіти.

Зі свого боку ректор Київського університету права НАН України Бошицький Юрій Ладиславович  запевнив студентів, що він та весь науково-педагогічний склад університету буде робити все можливе щоб з лав університету вийшли високопрофесійні правознавці.

Старкова О.